КГП на ПХВ «Государственный высший медицинский колледж имени Дуйсенби Калматаева города Семей»
Меню
8 (7222) 36-14-79, 36-03-31

Список зачисленных лиц на 2020-2021 учебный год на бюджетной основе

Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының 
«Семей қаласының Дүйсенбі Қалматаев атындағы  мемлекеттiк жоғарғы  медицина колледжi» ШЖҚ КМК
2020-2021 оқу жылына қабылданғандар тізімі 11 сынып негізінде

 

Список зачисленных лиц в 
КГП на ПХВ  «Государственный высший медицинский колледж им.Д.Калматаева г.Семей» 
Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области на 2020-2021 учебный год
на базе 11 класса

 

«030200 0 – Медбикелік ісі»
«030205 4 – Медбике ісінің қолданбалы бакалавры»
11 сынып (қаз. бөлім) (бюджет)

  1. Алжаксынова Аяулым Толегеновна
  2. Амангелді Назым Елдосқызы
  3. Атанова Ажар Медельбековна
  4. Атейхан Мөлдір
  5. Бауыржанова Нурай Бауыржанқызы
  6. Бейсенова Жансая Жанғазықызы
  7. Даркенбаев Жомарт Жагипарулы
  8. Дәулетова Жанар Дәулетқызы
  9. Жапарханов Аңсар Нұрбекұлы
  10. Заманбекова Дамира Айбековна
  11. Ислямова Аружан Айдынқызы
  12. Капаров Амангельды Еркинович
  13. Қабышова Нұрай Бауыржанқызы
  14. Қажыбекова Айым Бейбытқызы
  15. Марат Аймарал
  16. Мейрамбекқызы Жанерке
  17. Омарбекова Нұрбақыт Алтынбекқызы
  18. Оразғали Аружан Оразғалиқызы
  19. Рамазанова Аружан Рамазанқызы
  20. Садуова Аяжан Нурлановна
  21. Сейілова Баян Оразқызы
  22. Тоқтарғазиева Ақбота Аманғазықызы
  23. Тохтарбаева Ләйла Жанарбекқызы
  24. Тусупбаева Перизат Асхатовна
  25. Умирбекова Гулим Саятовна

«030200 0 – Медбикелік іс»
«030203 3 – Жалпы практикадағы медбике»
11 сынып (қаз. бөлім) (бюджет)

  1. Азанбаева Самал Канатовна
  2. Айтқазы Қанат Нұрланұлы
  3. Айтқұрманова Мадина Мұратқызы
  4. Алтайқызы Ақерке
  5. Аматаева Индира Маратқызы
  6. Асылбек Аманбол
  7. Әкімбек Дина Естайқызы
  8. Базарбекова Дана Қайратқызы
  9. Байбуланов Нұрсұлтан Мейрамұлы
  10. Батырбекова Медина Ерғалиқызы
  11. Дыкыбаева Кенжегүл
  12. Ермұхамедова Құралай Нұрланқызы
  13. Жұмағазиева Зейнеп Талғатқызы
  14. Закишева Аяна Ержанқызы
  15. Заманбекова Дана Раджуқызы
  16. Зейнелханова Ақниет Маратқызы
  17. Идришева Дильназ Дулатқызы
  18. Искакова Камила Амангельдиновна
  19. Кабдуллина Дильназ Айдаровна
  20. Карипжанов Жасұлан Амангельдыұлы
  21. Кенжебай Арай Алжанқызы
  22. Кенжебай Нұрай Алжанқызы
  23. Кунафина Айгерим Нұрланқызы
  24. Қабаш Жұлдыз
  25. Қадылтаев Ермұрат Мақсатұлы
  26. Қалиханова Айгерим Ахметқазықызы
  27. Қалымбек Ажар Хаджимұратқызы
  28. Қапиоллаева Ақерке Бейбутқызы
  29. Марат Еркежан Маратқызы
  30. Маратова Диана Берікқызы
  31. Мейрамбекова Нұрайым Мейрамбекқызы
  32. Мурзагасымова Аяжан Ерлановна
  33. Мусабаева Сабина Муратқызы
  34. Мұратов Досжан Болатұлы
  35. Мұсаев Жасұлан Төлеуғалиұлы
  36. Олжабаева Назерке Қайратқызы
  37. Оразаева Индира Бекежанқыз
  38. Оразханова Аружан Нұрланқызы
  39. Оралбекова Тоғжан Оралбекқызы
  40. Оспанова Аида Думанқызы
  41. Рүстемова Мадина Рүстемқызы
  42. Рысқұлова Аяулым Серікбекқызы
  43. Сарқытбаева Алуа Озатқызы
  44. Сарсембекова Диляра Мейрамбековна
  45. Тастамбекова Салтанат Жұпарқызы
  46. Тлеуғалийқызы Арайлым
  47. Төлеуханова Дильназ Мухтарқызы
  48. Турдыгулова Аяулым Мейрамкызы
  49. Тұрысбеков Елдос Талғатбекұлы
  50. Ыдырисова Акнур Сериккалыевна

 

 

 

«030200 0 – Медбикелік ісі»
«030205 4 – Медбике ісінің қолданбалы бакалавры»
11 сынып (қаз. бөлім) (Республикалық бюджет)

  1. Алдажар Ажар Берікқызы
  2. Аманжолова Шырайлым Тасқынқызы
  3. Бағдолданова Дильназ Елжанқызы
  4. Бақдәулетова Мәдина Дәулетқызы
  5. Бармашикова Зарина Канатовна
  6. Қабдиева Алида Талғатқызы
  7. Қанат Ләзәт
  8. Малдыбаева Зарина Қайратқызы
  9. Сарсенбаева Ажар Тлеубековна
  10. Серікболова Индира Серікболқызы

 

«030100 0 – Емдеу ісі»
«030101 3 – Фельдшер»
11 сынып (қаз. бөлім) (бюджет)

  1. Абзалбеков Ұлан Манарбекұлы
  2. Абылғазина Уаира Азаматқызы
  3. Айбекұлы Дәулет
  4. Аймуханбетова Алия Шынгысовна
  5. Амангелдінова Гүлжан Бауыржанқызы
  6. Жомартова Мәдина Жомартқызы
  7. Жұмалиева Арай Серікқызы
  8. Куандыкова Перизат Куандыковна
  9. Қабдуар Аяулым Нұржанқызы
  10. Манненова Салтанат Талгатовна
  11. Матеева Жанерке Ержанқызы
  12. Мәдетханова Аяжан Асланқызы
  13. Рақышева Ақмарал Машанбекқызы
  14. Рахатова Кәусар Рахатқызы
  15. Садықанова Қымбат Советқызы
  16. Сакимбаева Назерке Халелханқызы
  17. Сансызбаева Күнсұлу Талғатқызы
  18. Сейтқазина Балауса Талғатқызы
  19. Серіков Ерхат Серікұлы
  20. Тлеуғазы Шынар Мақсатқызы
  21. Тоқтасын Еркежан Саттибекқызы
  22. Төлегенова Ақпейіл Арманқызы
  23. Турысбекова Нурай Онгелдиновна
  24. Ускомбаева Ділназ Қуанышқызы
  25. Шокулбаева Нұрайым Серікқызы

 

«030200 0 – Сестринское дело»
«030203 3  - Медсестра общей практики»
11 класс. (русс. бюджет)

  1. Абдулкаримова Диана Ильдаровна
  2. Баенбаева Зарина Шарибжановна
  3. Байжуманова Мадина Еркиновна
  4. Бакибаева Зарина Сейткановна
  5. Бекова Эльназ Маратовна
  6. Долгушев Владимир Александрович
  7. Еременко Арина Игоревна
  8. Ержанова Аида Ержановна
  9. Ефремова Ирина Евгеньевна
  10. Ильясов Радмир Амирович
  11. Коваль Оксана Ивановна
  12. Колесникова Александра Петровна
  13. Леонова Елизавета Александровна
  14. Рогальская Татьяна Сергеевна
  15. Роева Ирина Алексеевна
  16. Секисова Анжела Владимировна
  17. Семененко Анастасия Дмитриевна
  18. Сиротенко Анастасия Васильевна
  19. Цыганкова Ульяна Александровна
  20. Цыкунова Валентина Александровна
  21. Чаймуратова Райгүл Галламқызы
  22. Шагенова Дильназ Амангазиновна
  23. Шангина Екатерина Валентиновна
  24. Шимина Александра Алексеевна
  25. Шумилова Карина Викторовна

 

 «030600 0 –Фармация»
«030601 3 – Фармацевт»
11 класс (русс.) (бюджет)

  1. Абих Александра Валерьевна
  2. Ақылова Назым Темірбекқызы
  3. Балтабекова Жансая Нұрланбекқызы
  4. Биахметова Аяжан Муратовна
  5. Волощенко Иван Игоревич
  6. Зырянова Алина Радиевна
  7. Мейрамбаева Алуа Мадьяровна
  8. Мир Малика Мохаммадовна
  9. Мухаметжанова Қымбат Муратовна
  10. Мякшина Ангелина Олеговна
  11. Оспанова Айгерим Азатовна
  12. Павлов Кирилл Вячеславович
  13. Пушкарева Александра Васильевна
  14. Рамазанова Айдана Нұрланқызы
  15. Роженцева Виктория Аркадьевна
  16. Серікханова Айдана Серікханқызы
  17. Сламханова Дария Канатовна
  18. Слямжанова Аружан Амангельдыевна
  19. Тлегенова Гаухар Нурлановна
  20. Токпакова Амина Талгатовна
  21. Турсангалиева Зарина Усеновна
  22. Тылегенқызы Жамиля
  23. Цалко Катерина Юрьюевна
  24. Цикунова Анна Константиновна
  25. Юсупова Айдана Бархатовна

 

«030500 0 - Лабораториялық диагностика»
030501 3 - Медициналық зертханашы»

11 класс. (каз. бюджет)

  1. Агыбаева Акниет Женисбековна
  2. Айтказина Диана Айткзиновна
  3. Әділғазыева Толқын Әділғазықызы
  4. Бауыржанқызы Дильназ
  5. Баяхметова Анель Маратқызы
  6. Дәлелханұлы Таңат
  7. Ерболова Қымбат Ерболқызы
  8. Есенгелді Әзрет Нұрсайынұлы
  9. Жайлемисова Еркежан Талғатқызы
  10. Қабдолданова Акерке Айдосқызы
  11. Қадырова Аяжан Серікқызы
  12. Қасеинова Ақжүніс Ернұрқызы
  13. Мамитханова Айдана Кайратовна
  14. Мұқашова Диляра Ғабитқызы
  15. Насиханова Еңлік Архатқызы
  16. Нұрбек Мейір
  17. Рашид Ақжүніс Айтуғанқызы
  18. Садыкова Мақпал Нұржанқызы
  19. Садырбаев Нарұлан Болатұлы
  20. Серікбек Ормангүл
  21. Серікова Құралай Азаматқызы
  22. Советқанова Іңкар Құрметқызы
  23. Тлеугазинова Ботагөз Сабырбекқызы
  24. Тоқтақынова Назира Дәулетқызы
  25. Шанбаева Алина Мухатаевна

 

«030100 0 – Емдеу ісі»

«030101 3 – Фельдшер»

11 сынып (қаз. бөлім)

  1. Базарғазыева Ағжан Төлегенқызы
  2. Забенова Дильназ Қайратқызы
  3. Қалмымбеков Саят Қапанұлы
  4. Мухаметдюсупова Аружан Канатовна
  5. Оразғалиева Айсауле Қуатқызы
  6. Өстемірова Камила Айдосқызы
  7. Якупова Земфира Мунировна

 

Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының 
«Семей қаласының Дүйсенбі Қалматаев атындағы  мемлекеттiк жоғарғы  медицина колледжi» ШЖҚ КМК
2020-2021 оқу жылына қабылданғандар тізімі 9 сынып негізінде

 

Список зачисленных лиц в 
КГП на ПХВ  «Государственный высший медицинский колледж им.Д.Калматаева г.Семей» 
Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области на 2020-2021 учебный год
на базе 9 класса

 

«030200 0 – Медбикелік іс»
«030204 3 – Жалпы практикадағы медбике»
9 сынып қазақ бөлімі

 

1. Айтуганова Айнаш Рахимжановна

2. Алдабергенова Ақбота Болатбекқызы

3. Амангельдинова Наргиз Куатовна

4. Амантай Айдана Мейрамханқызы

5. Ануарханова Амангүл Жанарбекқызы

6. Бекзат Диана Бекзатқызы

7. Болатова Еркеназ Болатқызы

8. Дүйсенбекова Әнел Ержанқызы

9. Ерғазы Алина Ерсінқызы

10. Еркінбекова Жауһаз Еркінбекқызы

11. Ерланова Еркежан Ерлановна

12. Закарьянова Еркежан Айтмұқанқызы

13. Зекешова Қарақат Ербұланқызы

14. Кадрбекова Ұлпан Ержанқызы

15. Казыбаева Алина Руслановна

16. Касымханова Жансая Адилкариқызы

17. Кусканова Балнұр Бауыржанқызы

18. Қайроллаева Толғанай Адилбекқызы

19. Қалелбекова Диана Бақытжанқызы

20. Қалелқанова Балауса Серікболқызы

21. Қалкенова Шұғыла Ерсынқызы

22. Қапасова Аружан Серікқызы

23. Қуанышева Гүлназ Қуанышқызы

24. Құмарова Алтынай Ержанқызы

25. Қызырқан Аяулым Назарахметқызы

26. Манғазов Мейір Берікұлы

27. Маратбекова Гүлім Бақытбекқызы

28. Маскутова Гүлім Оралбекқызы

29. Мұхаметжанова Балауса Әлиқызы

30. Мұхаметқан Назерке Рахатқызы

31. Мырзағазина Нұрай Нұрланқызы

32. Нугумарова Гульназ Даулетказыевна

33. Оралқызы Ақнұр

34. Рахмедуллаева Жанбота Жомартқызы

35. Рашитова Сабина Рахатовна

36. Рыспек Айнұр Жайдарбекқызы

37. Сағидолаева Аяжан Аманкелдіқызы

38. Садубаева Венера Серікбекқызы

39. Салықжанова Аида Темірқызы

40. Саматова Сымбат Саматқызы

41. Сәлімбекова Сағыныш Жанатқызы

42. Серікқан Меруерт Талғатқызы

43. Серікова Айтолқын Ержанқызы

44. Смаилова Елназ Асхатқызы

45. Сүйеуқанова Мөлдір Мұратқызы

46. Тоқтарова Рысгүл Бақдәулетқызы

47. Тұрсунов Нұркен Еркенұлы

48. Тюлутаева Дарига Ерсиновна

49. Чотабаев Дулат Мақсатұлы

50. Шүкірханова Ғазиза Сеилханқызы

 

 

«030100 0 – Емдеу ісі»
«030101 3 – Фельдшер»
9 сынып (қаз. бөлім) (бюджет)

  1. Абдрахманова Гүлнұр Қанатбекқызы
  2. Айдынова Аяулы Айдынқызы
  3. Ақылова Ақжан Талғатқызы
  4. Алимбаева Зарина Сергеевна
  5. Алмасұлы Темірлан
  6. Амангельдиева Аружан Болатқызы
  7. Аманкелдіұлы Дулат
  8. Асанова Толғанай Русланқызы
  9. Ауғанбаева Аружан Серікқызы
  10. Балтабекова Айдана Айдынқызы
  11. Бекбулатова Диана Темирбулатқызы
  12. Бердешова Диана Қайратқызы
  13. Болатова Шұғыла Нұрланқызы
  14. Думанқызы Аянат
  15. Ержан Жаннұр Ержанқызы
  16. Жумағалиева Наргүл Қайратқызы
  17. Капашева Малика Ерланқызы
  18. Карибжанов Ақтілек Саматұлы
  19. Касымжанова Дильназ Зангаркызы
  20. Куантаева Айжан Ержановна
  21. Қадырова Еркежан Ерланқызы
  22. Қайрханова Сая Молдабекқызы
  23. Қалибаев Еламан Мейрамбекұлы
  24. Қалижар Жансая Галламқызы
  25. Қалижароваа Назгүл Талғатқызы
  26. Қуандықова Назлы Асылқызы
  27. Қуанышбай Жанерке Ерлікқызы
  28. Қуатбекова Балауса Қуатбекқызы
  29. Мейрамбекова Жасмин Сергейқызы
  30. Мұхатаева Жұлдыз Мырзагелдіқызы
  31. Мырзакан Саяжан Кайратбековна
  32. Нурғалиева Аружан Нурғалиқызы
  33. Нұрғазина Диляра Берікқазықызы
  34. Орынханова Нурай Думановна
  35. Рамазанова Наргиза Сейтқазықызы
  36. Рахымбеков Азамат Қайратұлы
  37. Рысбеков Аңсар Мейрашұлы
  38. Садвакасов Амангельды Асанович
  39. Серікбол Дильназ Естайқызы
  40. Серікова Айжан Айбекқызы
  41. Советбекова Ақбота Бақытжанқызы
  42. Советұлы Нұрсерік
  43. Тельманова Айым Ниязбекқызы
  44. Темербекова Аяжан Айдарқызы
  45. Төлеухан Дариға Талғатқызы
  46. Төлеуханова Назерке Серікқазықызы
  47. Турсынбеков Ғани Бағдатұлы
  48. Тухтарова Томирис Сагындыковна
  49. Чакенова Аружан Әсетқызы
  50. Черуев Нұрболат Серікболұлы

 

«030100 0 – Лечебное дело»

«030101 3 – Фельдшер»

9 класс  (русс.) (продуктивная занятость)

  1. Азатова Аяжан Ардаққызы
  2. Айтқазиева Зурият Серікқанқызы
  3. Айтмұхаметов Бағжан Ерланұлы
  4. Аканова Айша Талғатқызы
  5. Амангелді Диас Мейрамбекұлы
  6. Амантаев Нұрәбіш Романұлы
  7. Арынғазынова Назира Талғатқызы
  8. Ашемахер Татьяна Ивановна
  9. Базарбаева Назым Есенқызы
  10. Бақтыбазарова Айша Малетқызы
  11. Ботабаев Нұрзат Серикжанұлы
  12. Гребенюкова Елизавета Валерьевна
  13. Гусарова Валерия Федоровна
  14. Ертаева Аяжан Арманқызы
  15. Жұмаханов Айқын Жұмаханұлы
  16. Кадрбаева Қарақат Қайратқызы
  17. Канапьянова Диана Ерікқызы
  18. Қабашев Бекжан Айбекұлы
  19. Қабимоллаева Арайлым Нұрланбекқызы
  20. Құмарбек Ақбота Таңжарыққызы
  21. Нурланова Роза Нурлановна
  22. Нурсултанов Тамирлан Булатович
  23. Нұрланұлы Ерасыл
  24. Оралова Тоғжан Нұржанқызы
  25. Пойлова Карина Андреевна

 

0302000 «Сестринское дело»

030204 3 «Медицинская сестра общей практики»

9 класс  (русс.) (продуктивная занятость)

 

  1. Артыкова Аяжан Берікқызы
  2. Аткенова Аружан Қайратқызы
  3. Ахмадиева Балжан Ғазизқызы
  4. Байгужинова Лаура Нурлановна
  5. Берікбекқызы Еркежан
  6. Биахмет Малика Даниярқызы
  7. Богданова Дарья Константиновна
  8. Глушко Кристина Владимировна
  9. Ғалым Әсем Ғалымқызы
  10. Ерланова Алина Ерланқызы
  11. Есентайқызы Аружан
  12. Қажияхметов Ерасыл Дулатұлы
  13. Қуанышбеков Бексұлтан Ерғалиұлы
  14. Малык Анастасия Владимировна
  15. Марьясова Диана Маратовна
  16. Нұғыманова Аружан Ержанқызы
  17. Онерханова Аружан Куанышбековна
  18. Оралова Анеля Оралқызы
  19. Өндірқанова Ақмарал Нұрланқызы
  20. Сериккул Дилназ Ерсинкызы
  21. Советова Аида Ермековна
  22. Тоқанова Дана Тоқанқызы
  23. Тоқтасын Ақбота Серікқазықызы
  24. Хилимончик Дарья Михайловна
  25. Шушакова Анастасия Владимиров