КГП на ПХВ «Государственный высший медицинский колледж имени Дуйсенби Калматаева города Семей»
Меню
8 (7222) 36-14-79, 36-03-31

Список зачисленных лиц на 2020-2021 учебный год на коммерческой основе

Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының
«Семей қаласының Дүйсенбі Қалматаев атындағы  мемлекеттiк жоғарғы  медицина колледжi» ШЖҚ КМК
2020-2021 оқу жылына қабылданғандар тізімі 11 сынып негізінде

 

Список зачисленных лиц в
КГП на ПХВ  «Государственный высший медицинский колледж им.Д.Калматаева г.Семей»
Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области на 2020-2021 учебный год
на базе 11 класса

 


«030200 0 – Медбикелік іс»
«030203 3 – Жалпы практикадағы медбике»
11 сынып (қаз. бөлім) (ақылы)

  1. Сағымжанов Ерасыл Серікұлы
  2. Сәрсенова Еркежан Асхатқызы

 

«030200 0 – Медбикелік ісі»
«030205 4 – Медбике ісінің қолданбалы бакалавры»
11 сынып (қаз. бөлім) (ақылы)

  1. 1. Бадиева Айнагуль Саматовна

 

«030100 0 – Емдеу ісі»
«030101 3 – Фельдшер»
11 сынып (қаз. бөлім) (ақылы)

  1. Азимханов Аслан Сейтжанұлы
  2. Аманжолов Ернат Еркинович
  3. Амантай Зейнеп Нұрланқызы
  4. Аханова Аружан Жұмабекқызы
  5. Бекмұхан Нұрым Аманжолұлы
  6. Еркінов Асхат Тлеуұлы
  7. Жомартов Али Жомартұлы
  8. Қабыш Абылай Әділғазыұлы
  9. Құдайберген Толғанай Еркінқызы
  10. Қыдырханов Исай Ерланұлы
  11. Махамбетова Аружан Талгатовна
  12. Молдаханов Данияр Берикович
  13. Ноян Еркебулан Бейбитулы
  14. Ожкенова Даяна Едиловна
  15. Оразов Еркебұлан Берікқанұлы
  16. Советханов Нурдаулет Бакдаулетович
  17. Табысбек Айбота
  18. Тұрұсбек Еркебұлан Талғатұлы
  19. Түкібаева Нағима Түсіпханқызы
  20. Хабибова Шахло Муродалиевна

 

 0301000 «Лечебное дело»
030101 3 «Фельдшер»
11 класс. (русс. ком)

  1. Агафонова Алина Николаевна
  2. Алиева Лаура Дархановна
  3. Герб Евгений Артурович
  4. Желинская Марина Александровна
  5. Зингер Кристина Дмитриевна
  6. Нестерова Анна Евгеньевна
  7. Омельченко Юлия Андреевна
  8. Осеев Денис Вячеславович
  9. Паршина Алина Алексеевна
  10. Петрова Ксения Александровна
  11. Сарсембин Карим Канатович
  12. Суюндуков Ербол Ержанович
  13. Тауфиков Алишер Кайратулы
  14. Тупий Ангелина Павловна

 

«030600 0 –Фармация»
«030601 3 – Фармацевт» 11 класс (русс.) (ком)

  1. Абдульманова Гаухар Мухтаровна
  2. Елубаева Карина Ринатовна
  3. Жамалова Айнур Аскаровна
  4. Сапакова Алтынай Шамилькызы

 

«030400 0 –Стоматология»
«030402 3 –Дантист»
11 класс (русс.) (коммерч)

  1. Айтбекова Әсия Сарқытбекқызы
  2. Дәлелханов Айдын Дүйсенұлы
  3. Ерланұлы Ержан
  4. Жастлек Арсен Арманұлы
  5. Кенжетай Диана Айдарқызы
  6. Кожебаев Манас Сұлтанұлы
  7. Крючков Валентин Павлович
  8. Қабидолла Диас Серікұлы
  9. Рахимжанов Нурслан Русланович
  10. Рахимова Дильназ Оралхановна
  11. Сагындыкова Ксения Николаевна
  12. Турсынбаев Бекжан Найманулы
  13. Хилькевич Катерина Александровна
  14. Шәріп Ернат Есентайұлы
  15. Штели Лидия Александровна

 

«030700 0 –Стоматология ортопедическая»
«030701 3 – Зубной техник»
11 класс (русс.) (коммерч)

  1. Куандыков Исабек Мухамеджанұлы
  2. Рисс Анжелика Андреевна
  3. Кудрявцева Екатерина Александровна

 

 

 

Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының 
«Семей қаласының Дүйсенбі Қалматаев атындағы  мемлекеттiк жоғарғы  медицина колледжi» ШЖҚ КМК
2020-2021 оқу жылына қабылданғандар тізімі 9 сынып негізінде

 

Список зачисленных лиц в 
КГП на ПХВ  «Государственный высший медицинский колледж им.Д.Калматаева г.Семей» 
Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области на 2020-2021 учебный год
на базе 9 класса

 

«030200 0 – Медбикелік іс»
«030204 3 – Жалпы практикадағы медбике»
9 сынып (қаз. бөлім) (ақылы)
40- топ

  1. Көкебаева Айжан Тілеубекқызы
  2. Садуақас Дильназ Нұржанқызы

 

«0302000 Сестринское дело»
030204 3 «Медицинская сестра общей практики»
класс  (русс.) (коммерч)

  1. Имангалиева Дильназ Тимуровна
  2. Миненкова Екатерина Сергеевна
  3. Сунаварова Тахмина Мусобоевна
  4. Федоренко Владлена Владиславовна
  5. Чашкина Ирина Леонидовна

 

«030100 0 – Емдеу ісі»
«030101 3 – Фельдшер»
9 сынып (қаз. бөлім) (ақылы)

  1. Амангелді Ерназ Елдосұлы
  2. Асетов Бекжан Асетович
  3. Бақытбек Жанболат Думанұлы
  4. Берікқазы Сержан Берікқазыұлы
  5. Болатов Алдияр Болатұлы
  6. Дидаров Ұлан Дидарұлы
  7. Жәкежанов Елдар Жанатұлы
  8. Исатаев Қуаныш Омарханұлы
  9. Қабиолдаев Ертас Дәуренұлы
  10. Қаджимұратов Бақытбек Ғаламатұлы
  11. Муратова Назерке Мұратқызы
  12. Нысанбеков Аманжол Амантайұлы
  13. Рахимбаев Әлішер Дидарұлы
  14. Саржанов Азамат Саржанович
  15. Семейгазынова Дильназ Саркытовна
  16. Сергазинов Рамир Назарович
  17. Серикбосынов Айкынбай Дидарович
  18. Тлебалдина Дилназ Маратқызы
  19. Толегенов Бектас Ермекулы
  20. Шаянбаева Балжан Мейіржанқызы

 

 

«030100 0 – Лечебное дело»
«030101 3 – Фельдшер»  
9 класс (русс.) (коммерч.)    

  1. Агапитова Юлия Витальевна
  2. Агеенкова Виктория Витальевна
  3. Айткалиев Багдат Кайратович
  4. Акылбаев Адиль Арыстанович
  5. Алимова Аделия Радиковна
  6. Амангазыева Аяжан Ерлановна
  7. Андреева Снежанна Сергеевна
  8. Геффель Екатерина Александровна
  9. Ерлан Аяла Ерланқызы
  10. Ертаева Ақбөпе Буркутбаевна
  11. Жаманбалин Аділжан Аманжанұлы
  12. Жұмажанов Әлихан Арманұлы
  13. Кудайбергенов Игорь Константинович
  14. Қалижарова Мәдина Ильяқызы
  15. Лимерова Ангелина Андреевна
  16. Мақажан Алина Дәулетқызы
  17. Маннанұлы Бақытбек
  18. Мейрханова Карина Кайратовна
  19. Могильная Екатерина Александровна
  20. Нартпаев Данияр Ергалиевич
  21. Оразова Даяна Ержановна
  22. Перик Нелли Владимировна
  23. Рахимжанова Камилла Азаматовна
  24. Рашидова Линара Алемхановна
  25. Садыков Алдияр Рахимғалиұлы
  26. Салимбай Еламан Ерікұлы
  27. Салимова Айнагуль Музаффаровна
  28. Свиридова Виктория Геннадьевна
  29. Секреков Айбол Болатович
  30. Серикканова Дильназ Ерканатовна
  31. Стецура Денис Сергеевич
  32. Тайзулаева Камила Абуллмуслимовна
  33. Төкенова Илназ Серікжанқызы
  34. Хамидуллина Ислана Шамильевна
  35. Черных Сергей Михайлович
  36. Четырбок Милана Константиновна
  37. Южакова Софья Ивановна

 

 

030700 0 –Стоматология ортопедическая;
030701 3 – Зубной техник
9 класс (русс.) (коммерч.)

  1. Бекмұхаметов Мағжан Жанатұлы
  2. Болатханов Елдос Алтынбекұлы
  3. Бугуев Данила Евгеньевич
  4. Еремеева Диана Айдаровна
  5. Еркенбекова Жадыра Серікқызы
  6. Ершов Данило Дмитриевич
  7. Железняков Никита Сергеевич
  8. Женисов Ерасылхан Арманович
  9. Золотов Захар Сергеевич
  10. Кенесбаев Темерлан Ерланович
  11. Кербер Игорь Алексеевич
  12. Климов Максим Александрович
  13. Москвин Дэниэль Витальевич
  14. Мукушева Әнел Евгенийқызы
  15. Попова Софья Сергеевна
  16. Сейсенов Ерасыл Ерғалиұлы
  17. Серимова Диляра Санатовна
  18. Токаренко Даниил Валентинович
  19. Уайтен Алем Ардакулы
  20. Увалиев Санжар Шахидович