ШКО денсаулық сақтау басқармасының «Семей қаласының Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжі» ШЖҚ КМК
Меню
8 (7222) 36-14-79

Класс жетекшілердің әдістемелік бірлестігі

Класс жетекшілік

Мақсаттары

- Топты басқару - бұл топтық ұжымдағы студентті тәрбиелеуге бағытталған оқытушының кәсіби қызметі. Топ жетекшісі - студент команданың әртүрлі тәрбиелік әрекеттері арқылы қоғам мен студенттің арасындағы қарым-қатынас жүйесін ұйымдастыратын, әрбір студенттің жеке өзін-өзі көрсетуі үшін жағдай жасайтын және мекеменің оқу үдерісінде өз қызметін жүзеге асыратын мұғалім.

- Топ жетекшісінің мақсаты - жалпыға бірдей және ұлттық құндылықтарға негізделген жан-жақты және үйлесімді дамыған тұлғаны қалыптастыру болып табылады.

Негізгі міндеттер

Топ жетекшісінің негізгі міндеттері:

- жаңа патриоттың және жаңа демократиялық қоғамда өмір сүруге қабілетті азаматтың қалыптасуына жәрдемдесу,  жеке тұлғаның саяси, құқықтық және сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетін қалыптастыру,  балалар мен жастардың құқықтық сауаттылығын арттыру, балалар мен жастар ортасында қатыгездік пен зорлық-зомбылық көріністеріне қарсы тұруға дайындау;

- жеке тұлғаның рухани, моральдық-этикалық қағидаларын, оның адамгершілік қасиеттері мен қазақстандық қоғамның өмір салт-дәстүріне сәйкес келетін қарым-қатынастарын қалыптастыруға жәрдемдесу;

- Қазақстан халқының, этникалық топтар мен этникалық топтардың ана тілі мен мәдениетін құрметтеу, жалпыхалықтық және ұлттық құндылықтарға жеке бағдар беру;

- ата-аналардың білімін ілгерілету, баланың жеке басын қалыптастыруда психологиялық және педагогикалық құзыреттілігін арттыру және балаларды тәрбиелеу бойынша олардың жауапкершілігін арттыру;

- кәсіптік дағдыларды қалыптастыру, жеке тұлғаның экономикалық ойлауы және кәсіби өзін-өзі анықтауға саналы көзқарас, экологиялық мәдениетті дамыту;

- әр адамның интеллектуалдық мүмкіндіктері, көшбасшылық қасиеттері мен таланттарын дамытуды қамтамасыз ететін, оның ақпараттық мәдениетін қалыптастыруға ықпал ететін мотивациялық кеңістікті қалыптастыру;

- білім беру мекемелерінде көп мәдениетті орта құру, жалпы мәдени мінез-құлық дағдыларын қалыптастыру, өнерге және шындыққа эстетикалық объектілерді қабылдау, меңгеру, бағалауға жеке дайындықты дамыту;

- салауатты өмір салты дағдыларын тиімді қалыптастыру, физикалық және психологиялық денсаулықты сақтау, денсаулыққа зиянды факторларды анықтауға арналған кеңістікті құру.

Бюджеттік топтардың жетекшілері

1.    II Мейіргер ісі «1»  - Джананбаева Аида  Рахметулдиновна
2.    II Мейіргер ісі «2» - Ибраева Асем Маратовна   
3.    II Мейіргер ісі «3»  - Есентаева Алуа Серикқазықызы
4.   II Сестринское дело «4»  - Топорова  Елена Алексеевна
5.   ІІ Емдеу ісі «1» - Канапиянова Алмагуль Жаркымбаевна 
6.   I Фармация «1» - Жаксылыкова Зауре Жумагалиевна
7.   II Лаб. Диагностика «1»  - Елюбаева Назира  Бейбетовна
8.   III Мейіргер ісі «1»  - Казангапова  Гульжахан Орынбековна
9.   III Мейіргер ісі «2» -  Рүстемова Айдана Распаевна
10. III Мейіргер ісі «3»  - Ахметова Гульнур Сериковна
11. III Сестринское дело «4» - Акимеева Бакытжамал Оралхановна  
12. IIІ Емдеу ісі «1»  -  Айтчанова Галия  Бикеновна
13. ІІI Лабораторная диагностика – Бейсенова Арай Толеужановна
14. ІI Акушерское дело «1» - Денисенко Елену Борисовна
15. ІV Медбикелік іс  «1»  - Саянова Айгуль Бекболатовна
16.  IV Медбикелік іс  «2» -  Шолтыкова Гульмира  Каримовна
17. ІV Медбикелік іс  «3»  - Шакетова  Айгуль Шакетовна
18. IV Сестринское дело «4» -  Серикбаева Рилия Илгизовна 
19. ІV Сестринское дело  «5» - Барановская Мария Александровна 
20. IV Емдеу ісі «1»  -  Кусманов  Акылбек  Турлыханович
21. IV Лечебное дело «2» - Гилева Ольга Яколевна

Ақылы топтардың жетекшілері

1.      I Мейіргер ісі A – Шалхарова Айдана Ораловна 
2.      I Сестринское дело Б – Мендекина Асель Ермековна 
3.      II Мейіргер ісі «5» - Құрманова Жадыра Серікқазықызы
4.      II Мейіргер ісі «6»- Бейсенбаева Динара Кайратовна
5.      II Сестринское дело «7»-Аубакирова Гульнара Ануарбековна
6.      ІI  Емдеу ісі «2» -  Балканбеков  Ерик  Калиакпарович 
7.      ІI  Лечебное дело «3»-  Жарықбасова Фариза Жанибековна
8.      ІI Стом/ орт «1» - Коробков Кирилл Сергеевич   
9.      II Мейіргер ісі «А» - Кусаинова Шырайлым Бекболатовна 
10.    II Мейіргер ісі «Б»- Кумарова Айгерім Аскарбековна 
11.    II Мейіргер ісі «С» - Баекенова Райгуль Сейткеновна   
12.    II Сестринское дело «Д»- Айнабекова Динара Жубатхановна 
13.    IІ Фармация «1» - Терехина Ирина Ивановна   
14.    ІIІ Фармация «1» - Отеулинова Айнур Закарияновна  
15.    ІIІ Мейіргер ісі  «5» - Жумахан Алия Ануарқызы
16.    III Мейіргер ісі «6»   - Байзолдина Жансая Сайлаухановна 
17.    III Мейіргер ісі «7»  - Каирбекова Айгерим Ерланқызы
18.    III Емдеу ісі «2»  - Аманкельдиева Назым Кайсаровна 
19.    IІІ  Емдеу ісі «3» - Нургазинова Нургуль Муратбековна
20.    III Лечебное дело «4» - Омарбеков  Едиль   Дулатович
21.    ІІI Стоматология ортопедическая  –Горлов Олег Александрович 
22.    IІI Мейіргер ісі «А» - Болвансарова Динара Сериккалиевна
23.    IIІ Мейіргер ісі «Б»-   Арыкбаева  Мамырша  Анетовна 
24.    IIІ Сестринское дело «С»- Нурсалова Лаура Нурлановна
25.    IV Медбикелік іс  «6»   - Сансызбаева Балжан Аманбековна 
26.    IV Медбикелік іс  «7»  - Сыдыққызы Гүлім
27.    ІV  Емдеу ісі «3» -  Кеңес Құралай Түсіпханқызы
28.    IV Лечебное дело «4» - Жакиянов Алмас Жармухаметович
29.    IV Емдеу ісі «5»   - Қойшыбаева Сандуғаш Тәуекелқызы
30.    IV Медбикелік іс  «А» - Омиржанова Карлыгаш Омарбековна
31.    IV Медбикелік іс  «В» - Жаспанова Гульдияна  Кумарбековна
32.    IVСестринское дело «С»-Адильханова Галия Ермухамбетовна 
33.    II Мейіргер ісі 8 «кешкі бөлім» - Смагулова Айман Ермековна